cKur aktorja Meryl Streep ka qenë e re, “Vogue America“ gjithmonë e kishte mërzitur, sepse bukuria e saj nuk korrespondonte më idealin e revistës dhe s’ka qenë në kopertinë.

Por tani që ajo është 62 vjeçe, merr “hak” duke fituar setin e parë fotografik për kërë revistë dhe del në kopertinën e saj.

Një kënaqësi kjo për aktoren e madhe, e cila është gruaja më e moshuar, që ka dalë në kopertinën e kësaj reviste.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here