Merita Sapahiu sot u bë gjyshe, ky është urimi më i bukur i saj Familja Muçiqi sot janë gëzuar pa masë me ardhjen në jetë të vajzës së Albatritit dhe Egzones, shkruan Kosovarja.

Gëzimi i tyre reflekton në urimet e tyre. Ardhja në jetë e voglushës I ka gëzuar pa masë. Është njëri nga urimet më te bukura dhe më të embëla të nje nënë për të birin I cili sot u bë baba për here të parë. Këto janë fjalët e Merites: ‘

Sot perjetuam gezimin me te madh, ardhjen ne jete te vajzes se djalit . Falenderojme zotin per kete dhurate dhe zoti e gezofte çdo familje me femije, siq na gezoi neve.’

Merita Sapahiu sot u bë gjyshe, ky është urimi më i bukur i saj

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here