Vokalisti i grupit “Kthjellu”, Mentor Haziri, i cili ditë më parë paralajmëroi këngën e tij më të re “Ëngjëll”, ka realizuar edhe klipin e kësaj kënge.

Kënga është punuar nga Flori Mumajesi ndërsa klipi është realizuar nga produksioni “Koperativa” dhe do të transmetohet në rrjetet e MTV-së.

Mentor Haziri raportohet se së shpejti do të vijë edhe me disa projekte të mëdha, si ato hollywoodiane, të cilat do t’i zbulojmë më vonë.

Më poshtë ju sjellim klipin e kesaj këngë:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here