Ylli televiziv Kylie Jenner gjithmonë është në top-formë, duke mos hezituar t’i shfaqë linjat e saj perfekte.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale duke publikuar imazhe nga çdo aktivitet që bën

Së fundi, ajo postoi disa foto dhe video në rrjetin social Snapchat, ku shihet në bikini dhe format e saj lënë për tu dëshiruar.

Kylie muaj më parë i dha fund lidhjes me reperin Tyga, ndërsa tani flitet se ka filluar lidhje të re me një tjetër.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here