Reperi i njohur Noizy nuk lë rast pa treguar dashurinë dhe afeksionin që ka për mbesën e tij të vogël Prayla.

Madje në shumë nga postimet e tij në rrjete sociale, shohim se reperi kalon mjaft kohë me vajzën e motrës së tij.

Këtë herë në SnapChat Noizyt ka publikuar një video të vogëlushes, të cilën e shohim të veshur të gjithën me rozë. Ja sa është rritur Prayla e vogël, ndërkohë që në video shfaqet duke qeshur dhe duke luajtur në krevat./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here