Një çift zvicerian Petra dhe Hans pretendojnë se këngëtarja shqiptare Loredana u ka marrë 900,000 franga dhe ky lajm ka qenë kryefjala e mediave që prej ditës së djeshme.

Menaxheri i “On Records”, ku bashkëshorti i Loredanës, Mozzik ka qenë kohë më parë, ka thumbuar çiftin me një postim në Instastory ditën e sotme.

“Bëjnë jetë luksoze në kurriz të njerëzve të tjerë. Çfarë të them tjetër për këta njerëz”, shkruan Met Elshani.

Image

FOTO GALERI

Loredana dhe Mozzik nuk kanë folur ende lidhur me rastin. Çifti kanë bllokuar edhe komentete në Instagram për t’ju shmangur pyetjeve të fansave.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here