Memli Krasniqi, Ministri i Kulturës Rinisë dhe Sportit në Kosovë është bërë baba. Krasniqi është bërë me djalë dhe e ka pagëzuar atë me emrin Mal.

Ai është i martuar me Meliza Mehmeti me të cilën ka dhe një vajzë.Memli Krasniqi gjithashtu mbahet mend si këngëtar pasi ka qenë pjesë e grupit “Ritmi i Rrugës”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here