163121Melissa Rauch dhe Kaley Cuoco i mbajnë fortë të shtrënguara ‘golden globet’ e tyre.

Dy biondet e sit-comit Big Bang Theory kanë ndarë me fansat e tyre në Twitter fotot e tyre hot ku bie në sy dekolteja e tyre shpërthyese.

Fotot e tyre janë bërë gjatë festës së Golden Globe 2014.

163122

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here