Mel Gibson nuk po kalon aspak një moment të lehtë. Aktori amerikan që para pak javësh ndodhej në qëndër të një konflikti me ish bashkëshorten që e akuzonte për dhunë, u përfshi në një aksident automobilistik.

Ai ka shkatërruar makinën Maserati 2008 pasi u përplas në një rrugë në Los Angeles. Për fat të mirë, aktori dhe regjisori i njohur nuk ka marrë plagë të rënda.

Aksidenti ndodhi në “Malibu Canyon Road”, ndërsa policia po punon për të zbardhur shkaqet e këtij aksidenti. Gibson ka tregua se është i gatshëm të bashkëpunojë me forcat e rendit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here