Ka punuar gjatë vitet e fundit për të qenë sa më në formë optimale fizike.

Në fakt Mel B ja ka arritur qëllimit pasi sëbashku me bashkëshortin Stephen Belefonte vazhdon të tregojë se format fizike i ka në nivelin e duhur.

Këngëtarja është parë mbrëmjen e së mërkurës ndërsa ngjitej mbi një jaht sëbashku me Belafonte dhe disa miq të përbashkët në Sydney të Australisë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here