Mehmet Kosovalia pritet që të vizitoi Prishtinën Aktori turk i njohur Kenan Imirzalioglu që është i njohur për rolin e tij, Mehmet Kosovali në serialin turk “Jetë e hidhur”, pritet që të vizitoi Prishtinën me datën 11 të këtij muaji.

Paralajmërimi për ardhjen e aktorit është bërë nga organizatorët e “Java e Filmit Turk” në Prishtinë që janë Ambasada e Turqisë në Kosovë dhe Kinemaja ABC.

Kinemaja ABC edhe më parë kishte paralajmëruar vizitën e aktorit turk po ata nuk kishin treguar se kur do të mbahet Java Turke.

3 KOMENTET

  1. hej tung valla Mehmet je shum trim shum i fort aaaaaaaaaaaaa ma i fort s’ka je ma i miri veq vazhdo po pse e tradhtove Nerminin se ajo te ka dasht shum
    e ngrata ska pas guxim me te than se qa i ka ba Enderi veq nejse e di si e ke dasht shum Nerminin se je qmend tu nga mas saj po qa me ba qe qashtu e kan pergatit skenarin po me ni an seriali ka perfunde palidhje ma a kan me u martu ti me Nerminin se sa me at Filizin pa lidhje edhe ajo Filizi s’tka dasht sa Nermini aaaaaaaaaa veq se di qa po ju kallxoj se ma e pat u martu kush u martu edhe qyna prej Nerminit se ka vujt shum. Veq edhe ni ssen du me ju kallxu sa her ka lu seriali aq fort qe mu ka dhimt Nermini edhe Mehmeti kur qajshin ata edhe une bara me ta hajt i ishalla po e qet edhe ni serial si ky Mehmet aaaa veq ishalla me nerminin veq e la me u martu me ta aaaaaaaaa . Hajt niher tung kaloni smut ahahah qart aaaaaaaaaaa tung klm

  2. o mehmet kosova mir se erdhe ne pr ti je nje njeri shum i mir po pse nuk erd ne bukosh a te kishum prit shum mir ok tung mehmet
    bye e ki kete nga jetlira

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here