Megi Luka përfaqëson Shqipërinë në ‘Miss Universe 2015’ Gara e bukurisë e zhvilluar mbrëmjen e djeshme (e shtunë) në ambientet e Pallatit të Kongreseve në Tiranë, zgjodhi mes shumë bukurosheve, vajzën që do ta përfaqësojë Shqipërinë në Miss Universe 2015.

Paneli i jurisë ku bënin pjesë Bleona Qereti, Gabriel Garko, Armina Mevlani dhe Heidi Lushtaku, zgjodhën si më të bukurën modelen Megi Luka, lindur në Fushë-Krujë dhe banuese në Tiranë, raporton ATSH.

I ftuar special në këtë mbrëmje ishte aktori italian. Gabriel Garko, ndërkohë që performuan edhe emra të njohur të skenës shqiptare, si Era Istrefi, Çiljeta, Noizy etj.

Megi Luka përfaqëson Shqipërinë në ‘Miss Universe 2015’

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here