Meghan Markle ka thyer sërish protokollin e familjes mbretërore duke punësuar një person që ti mbajë dorën kur të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë në prill.

Dukesha e Sussex, 37 vjeçe, e cila është rreth shtatë muaj shtatzënë ka kërkuar ndihmën e një kompanie për ditën e saj të lumtur.

“Meghan është e fokusuar në qetësi dhe energji pozitive rreth lindjes”, thotë një person pranë familjes mbretërore për US Weekly.

Duket se java e angazhimeve mbretërore nuk është e vetmja gjë që e mban të zënë gjatë ditës.

Thuhet se gruaja që ka punësuar për ti dhënë mbështetje morale para lindjes bën vizita të shpeshta në shtëpinë e saj në Oxfordshire si dhe në Pallatin Kesington.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here