Ajo jo më kot është konsideruar si femra më e bukur e më hot në botë.

Bëhet fjalë për modelen dhe aktoren e njohur Megan Fox, transmeton Gazeta Express.

Kohëve të fundit bukuroshja e njohur zbuloi se ajo kishte një përvojë të ‘tmerrshme’ duke u munduar të kthejë linjat pas lindjes së djalit të tretë.

Por, Megan Fox së fundmi realizoi një fotosesion tejet të nxehtë ku shihet e veshur me të brendshme për reklamën e re të festës për markën e brendshme të Hollivudit Frederick.

Nëna e tre fëmijëve, është shfaqur provokuese në xhirimet e saj të fundit për këtë reklamë./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here