U bë e famshme në vitin 2007 me veshjet e saj ekstravagante në filmin ‘Transformers’ dhe tani Megan Fox rikthehet të tregojë trupin e saj në filmin ‘This Is 40’. 

Në skenën më provokuese të paraqitur në trailer, Fox shihet vetëm me të brendshme me një formë të shkëlqyer trupore.

Filmi ‘This Is 40’, ku interpretojnë edhe Chris O’Dowd, Melissa McCarthy, Lena Dunham, Jason Segal dhe John Lithgow, do të shfaqet në kinematë botërore në 21 dhjetor.

Aktualisht Megan Fox po pret një fëmijë nga bashkëshorti i saj Brian Austin Green.

Trailer i filmit:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here