Duket se e ardhmja do të jetë plot dritë për yllin e “Transformers” Megan Fox ndërsa sëbashku me bashkëshortin Austrin Green por presin të sjellin në jetë fëmijën e tyre.

Aktorja 26 vjeçare është fotografuar me 38 vjeçarin Brian dhe mes tyre nuk mungonin aspak momentet romantike.

Çifti po festonte vitin e dytë të martesës së tyre ndërsa ndodheshin në një resort në ishujt Havai.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here