Megan Fox sjell në jetë fëmijen e saj të tretëÇifti i njohut Megan Fox dhe Brian Austin Green kanë mirëpritur fëmijën e tyre të tretë.

Aktorja 30 vjeçare ka sjellë në jetë një djalë të enjten e kaluar në 4 gusht, por që nuk ka dashur edhe për një kohë ta tregojë për media.

Emri i vogëlushit është Journey River Green.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here