Aktorja e Hollywoodit, Megan Fox, mund të jetë shtatzënë, raportojnë mediat amerikane.

Sipas revistës Star, aktorja 25-vjeçare është duke pritur fëmijën e parë me burrin Brian Austin Green dhe dyshja janë të ngazëllyer me këtë lajm.

Megan dhe Brian e kanë mbajtur lajmin vetëm brenda familjes dhe miqve të ngushtë, që ka qenë ca e vështirë pasi ata janë të ngazëllyer për foshnjën e ardhshme.

“Ata sapo e kanë kuptuar dhe janë jashtëzakonisht të ngazëllyer. Ende është herët, andaj ata u kanë treguar vetëm miqve të ngushtë dhe anëtarëve të familjes”, ka thënë burimi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here