Megan Fox, aktorja dhe modelja e famshme amerikane nuk njihet fare në fotot e fundit nga seti i filmit më të ri që po xhiron.

32 vjeçarja është kthyer në një bionde me kaçurrela, e cila luan rolin e një korrespondenteje lufte në filmin e titulluar “Jangsa-ri 9.15”, bën të ditur E! News.

Filmi bazohet në luftën e Vietmanit me Korenë e Veriut. Aktroja protagoniste në film ka shkruar një libër reportazh mbi atë çfarë ka parë atje, dhe libri në jetën reale është një best-seller amerikan. 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here