Megan Fox

Ylli i filmit “Jennifer’s Body”,23-vjeçarja Megan Fox, thotë se ajo është tallur në shkollë kur iu ka thënë shoqeve të klasës se ëndërron të bëhet ylli i Hollywoodit.

Sipas  aktores:  “Ishin disa vajza ‘dreq’ në shkollën time. Unë në atë kohe isha vetëm 15-vjeçe dhe çdokush e dinte se synimi im në jetë ishte të bëhem aktore”.

“Një vajzë erdhi në shkollë për Halloween në një veshje të ngushtë të lëkurës, dhe gjithkush mendonte se ajo ishte ‘vajza mace’.

Por ajo u përgjigj, ‘Jo, jam Megan Fox’. Ajo tallej me mua”, ka thënë aktorja 23-vjeçare.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here