Megan Fox  ka xhiruar reklamë të re seksi për SSAA, shkollë braziliane për gjuhë.

Aktorja atraktive 25 vjeçe të cilën për shkurt kohe do a shohim në filmin “Friends with kids” ka marrë pjesë në reklamën e re së bashku me legjendarin Majkëll Tajson.

Reklama ka qenë e xhiruar në Oknard, Karlifoni në shtator të vitit të kaluar ndërsa në këtë reklamë aktorja seksipile është në pritje të dy djelmoshave të cilët nuk flasin aspak gjuhë angleze në një shtet të largët, i quajtur “Megan Foks ishull”.

Nga producentët dhe ekipi realizues i reklamës kanë ngelur shumë të kënaqur nga produkti final dhe shpresojnë se ky nuk do të jetë bashkëpunimi i vetëm me aktoren.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here