Megan Fox është përplot nerva për shkak se do ta bëjë promovimin e saj të parë në një shfaqje në Broadway gjatë të hënës që vjen.

Aktorja seksi do të luajë në shfaqjen “Montblanc Presnts 24 Hour” në Broadway.

“Megan është shumë nervoz dhe në ankth për shfaqjen. “Si një person që nuk pi alkool, ky ankth është shtuar edhe më shumë dhe ajo është edhe në stres”, ka thënë një burim i afërt me aktoren.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here