Megan Fox: Model i ri Armani!Aktorija Megan Fox ka vendosur të zhvishet për Xhorxho Armanin.Megan do te pozojë për të brendshme Emporio Armani dhe Armani Jeans, duke filluar nga Pranverë / Verë 2010.

Ylli i filmit Transformers ka vendosur te ndjekë hapat e VIktoria Beckamit, e cila bashkë me të shoqin David ishin figurat kryesore të koleksionit vjeshtë dimër të Armanit.

Gjithashtu javën e kaluar, ylli i futbollit portugez Cristiano Ronaldo nënshkruajti kontraten që të pozojë për të brendshme e meshkuj Armani dhe Armani Jeans.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here