Fox dhe burri i saj i ri Brian Austin Green raportohet se i janë rikthyer në realitet gjatë të dielës, duke bërë shoping në Glendale, Kaloforni.

Dyshja, të cilët së fundi lidhën kurorë në Hawaii, janë parë duke blerë pije dhe gjëra të ndryshme, bën të ditur faqja TMZ.

Fox dhe Green filluan lidhjen në vitin 2004, por u ndanë në shkurt të vitit 2009 pas dy vitesh fejesë. Menjëherë më pas ata rikthyen romancën ndërsa më 1 korrik zëdhënësi i tyre tha se ata janë fejuar (përsëri).

Së fundi, babai i Megan, Franklin Fox, zbuloi se vajza e tij e famshme nuk iu kishte treguar as atyre për martesën.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here