Ylli i muzikës pop-folk, Meda dhe bashkëpuntori i tij, kantautori, Nurteel, po shijojnë suksesin e parë të këngës “N’extrem”.

“N’extrem” u prit mirë në orët e para ku Meda erdhi në mënryë më ndryshe në një version më të pëlqyeshëm për të rinjt.Dhe, ky ndryshim i Medës u prit pozitivisht pasi tashmë ka regjistruar afro gjysmë milionë klikime për një ditë.

Priten edhe projekte tjera të kësaj dyshe.“N’extrem” është punuar në muzikë dhe tekst nga vet Nurteel dhe klipi u punua nga XL Films.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here