Këngëtari Mehdin Pergjeqaj i njohur si Meda është shumë i dashur për publikun.

E sot në përvejtorin e 9-të të pavarësisë së Kosovës, Meda ka edhe një arsye tjetër për të festuar,transmeton Gazeta Express.

Meda sot feston edhe ditëlindjen e 6-të të djalit të tij Aldionit.

Ai në profilin e tij në Instagram ka postuar një fotografi ku shihet së bashku me fëmijët dhe bashkëshorten e tij.

‘Sot i uroj Aldionit tim nga zemra 6-te vjetorin e lindjes’, kishte shkruar ai./Gazeta Express/1

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here