Meda publikon klipin e këngës “E mallkuar”Këngëtari i njohur Meda ka lansuar klipin e këngës “E mallkuar”.

Tekstin e këngës në fjalë e ka shkruar Arsim Bunjaku, ndërsa muzikën Alban Furtuna, kurse videoklipin “EMF Creative”, shkruan Indeksonline.

Kënga në fjalë është një këngë ritmike dhe verore.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here