medaMeda ka publikuar këngën e re.Këngëtari deçanas, Mehdin Pergjeqaj ka publikuar këngën e re e cila titullohet “Pse nuk je e jemja”

Për tekstin dhe muzikën e kësaj kënge është përkujdesur Ilir Behrani.

Kujtojmë se kënga e fundit nga Meda ishte “Moj esnafe”, këngë kjo e cila u prit mjaftë mirë nga fansat e këngëtarit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here