Këngëtari i mirënjohur, Meda, kohëve të fundit është bërë shumë aktiv në rrjetet sociale me publikimin e fotove nga përditshmëria e tij.

Edhe sot, në Instagram ai ka hedhur një foto shumë artistike, ku shfaqet bashkë me gruan dhe fëmijët e tij.

Ndryshe, “Doren n’zemer” është kënga e fundit nga Meda e publikuar një muaj më parë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here