Meda i dhuron puthje pasionante bashkëshortesKëngëtarja i njohur i zhanrit tallave Muhedin Pergjegja, i njohur si Meda kësaj radhe ka bërë një foto jo shumë të zakonshme.

Meda shihet duke i dhuruar puthje bashkëshortes së tij.

Duket se Meda përveç angazhimit në muzikë, nuk lë anash as familjen e tij, ku dhe çdo herë prononcon se gëzon jetë të mirë familjare.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here