Meda feston datëlindjenKëngëtari i njohur, Meda sot e feston datëlindjen e tij. Ai njihet për hite të mëdha dhe të pëlqyera nga publiku ,transmeton gazeta Kosova Sot Online.

Meda përpos që këndon ai është edhe kryetar i klubit Hajvalia.Ai është iamartuar dhe ka krijuar familje me Lulen.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here