Meda “Faleminderit nënë”Këngëtari i mirënjohur Meda para pak orësh ka lansuar këngën më të re kushtuar nënës.

Një këngë mjaft e bukur kushtuar qenies më të dashur për secilin, është projekti më i ri i këngëtarit Meda dhe titullohet “Faleminderit nënë”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here