Meda e Ermali po shtyhen për Shkurte Gashin Duke u nisur se këngëtarja tashmë e njohur Shkurte Gashi,u pëlqye shumë me këngën “5”në bashkëpunim Bleron, ajo po ka oferta edhe prej këngëtarëve tjerë të njohur, të cilët duan të realizojnë me te projekte të reja, të cilat padyshim, shpresojnë se do jenë të suksesshme.

Sipas informacioneve që ka revista Kosovarja , Shkurtja “ diçka po zien” me Medën ,por edhe me Ermal Fejlzullahun .

Siç,po komentohet pas fotoseve ,tek Shkurtja është fotografuar me Medën dhe Ermalin , fansat mendojnë, se ajo e ka qëlluar dhe po dashka me kallë krejt .

Meda e Ermali po shtyhen për Shkurte Gashin

Dihet, se Shkurte Gashi , njihet dhe pëlqehet shumë sidomos me këngë baladash, tek edhe e ka fituar epitetin – këngëtarja e baladave, andaj ato këngë të “dhimbshme” mund ti përshtaten më së shumti me Medën ,

Por, edhe me Ermalin , poashtu flenë zëri i saj , çka mund të pritet ndonjë hit i madh. Të presim, të shohim, a do këndojë Shkurtja me Medën apo Ermalin?/ Kosovarja/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here