Meda dhe Mimoza Shkodra bashkëKëngëtari Meda dhe kolegia e tij Mimoza Shkodra, që të dy kanë arritur shumë suksese në tregun muzikor shqiptar.Dyshja janë shumë të dashur për publikun, transmeton lajmi.net.

Ndërsa bazuar në një foto duket se ata janë edhe miq, apo ndoshta janë bashkuar për të na treguar se do të ketë ndonjë kombinim të zërave të tyre të shumë pëlqyer me ndonjë bashkëpunim./lajmi.net./

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here