BABASTARSPo përflitet për hite të reja, hite të reja nga emra tashmë të famshëm të estradës sonë.
Hite këto që sipas rrjeteve sociale, ende pa u lansuar cilësohen hite.

Sipas statistikave tona kënga “Po të shoh përmas” e grupit Tingulli 3nt pritet të jetë një nga hitet më të mëdha verore.

Burimet e Indeksonline bëjnë të ditur që këngëtarja nga Shqipëria, Bleona Qerreti, ka ardhur enkas nga Amerika për xhirimet e videoklipit, që pritet të lansohet rreth muajit qershor.

Përveç Tingulli 3nt priten edhe shum hite të reja nga BabaStars, përfshi këtu albumin e grupit TDS, pastaj duetin Tuna dhe Cozman, po ashtu bashkëpunimin mes Visarit, Adrian Gaxhës dhe Florit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here