nora 1Këngëtarja seksi nga Kosova, Nora Istrefi, i ka dhënë fund beqarisë duke u martuar me të fejuarin e saj, Robert. Lajmi konfirmohet ka qënë një bombë e vërtetë për të gjithë duke e bërë këtë dasëm të jetë në qëndër të vëmëndjes nga të gjitha mediat shqipëtare dhe nga të gjithë fansat e saj.Roberti dhe Nora janë një çift mjaft i preferuar nga rinia në mbarë Trevat Shqipëtare.nora

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here