Me kënd u fotografua Elvana? Me thjeshtësinë e saj dhe zërin e ëmbël, këngëtarja Elvana Gjata ka arritur të bëjë për vete shumë zemra.Ajo po vazhdon të shijojë suksesin e këngës “Love me”, këngë kjo e cila për një kohë të shkurtë mori shumë klikime.

Elvana së fundmi është fotografuar me disa nga fansat e saj të shumtë. E si gjithmonë ajo nuk ka hezituar tu falë dashuri fansave gjë që shihet edhe në fotografi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here