Më kënd fjeti Rozana Radi ?Këngëtarja Rozana Radi njihet për shoqërinë që e ka me kolegët e saj.Ajo së fundmi shoqe shumë të mirë e ka Fjolla Morina me të cilën duket se nuk po i ndan as gjumi.

Të paktën kështu ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes një foto të hedhur në Instagram ku shihet se është me Fjollën dhe sipas mbishkrimit i ka thënë të zgjohen se vajti ora 2 e pasditës.

Më kënd fjeti Rozana Radi ?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here