Me kë po pushon Luana në Napoli?Bukuroshja e njohur e ekranit shqiptarë është larguar nga Tirana për të qëndruar disa ditë në Napoli të Italisë për të larguar stresin e punës dhe zhurmës së Tiranës.

Luana Vjollca, sipas fotove që kemi siguruar është duke kaluar caste të bukura në Napoli të Italisë, por kureshtja e jonë dhe e tjervë besojmë është se me kë po kalon pushimet ajo atje?

Kjo pyetje akoma nuk është zgjidhur…

Me kë po pushon Luana në Napoli?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here