Me kë po bashkëpunon për projektin më të ri Big Mama?Big Mama është duke punuar për projektin më të ri muzikor, i cili do të vjen gjatë festave të fundvitit.

Merret vesh se këngëtarja është duke bashkëpunuar me Ilir Beranin rreth këngës së re.

Kjo e fundit do të jetë një baladë dashurie dhe se për instrumentalin është duke punuar Virusi.

Ndryshe, këngëtarja gjithashtu po vazhdon me emisionin me “1 Kafe me mamën”. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here