Me kë ishte Shpat Kasapi sonte?!Këngëtari simpatik Shpat Kasapi, nuk ka qëndruar i heshtur sonte.

Shpati Kasapi në rrjetin social Instagram, ka postuar një fotografi me fanellën kuq e zi, dhe e ka shoqëruar me mesazhin që len të kuptohet se ka qenë me Shqipërinë sonte, Shpati shkruan:

“Forca Albania..”, më poshtë mund ta shihni postimin e tij të plotë./Kosovarja/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here