Me cilin reper shqiptar shoqërohet Emina?Supermodelja shqiptare Emina Çunmulaj e cila njihet për format e saj të shkëlqyera tani gjindet në Amerikë, shkruan Kosova Sot Onlne.

Për modelen u shkrua shumë në media dhe su arsye ishte martesa dhe lindja e vazjës së saj.

Por si duket Emina e do shumë shqipërinë dhe shqipërtarët andaj nuk heziton ti përkrahë kudo që është.

Ajo në Amerikë u takua me reperin Albert Stanaj I cili jeton në Amërikë.

Këtë e tregoi Emina përmes një foto në instagram.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here