Me cilen deputete po pi kafe Teuta Rugova? Teuta Rugova është vajza e Presidentit historik, Dr.Ibrahim Rugova.

Teuta i hyri politikes dhe ishte Deputete e Kuvendit të Kosovës. Ajo nuk është se ishte shumë aktive, ama e meritonte ulësen, shkruan “Kosovarja”.

Se a do ta vazhdoj rrugën e politikes me përkushtim, nuk i dihet, por se po shoqërohet me persona të politikes, kjo duket.

Teuta Rugova është parë duke pirë kafe me deputeten Njomza Emini, që siç dihet është shumë aktive.

Me cilen deputete po pi kafe Teuta Rugova?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here