Ish-bashkëshortja e futbollistit me origjinë shqiptare Blerim Xhemailit, Erjona Sulejmani, nuk ndalon së rrituri temperaturat në këtë fillim vere.

Në “Instagram”, ajo ka postuar një foto me bikini, ku dalin në pah linjat e saj seksi. Modelja shqiptare momentalisht është në Sardenja dhe nuk nguron të ndajë me fansat, format e saj.

Sulejmani është shumë “guximtare” në rrjetet sociale, pasi shpesh poston foto të “nxehta”, që marrin shumë pëlqime dhe komente.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here