Është një nga femrat më të pëlqyera shqiptare.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri mahnitë sa herë që publikon imazhe në rrjetet sociale.

Së fundmi, Zeqiri ka vënë një paruke të zezë me flokë të gjata e me balluke, e cila duket tejet ndryshe por mëse në formë.

Siç shihet në imazhet e mëposhtme, balluket i shkojnë mjaft shumë dhe nuk dihet sa gjatë do ta mbajë këtë ndryshim të stilit të ri.

Dafina është në përgatitje të projektit të ri që pritet të lansohet shumë shpejt për të gjithë admiruesit e muzikës së saj.

Image

FOTO GALERI

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here