McKresha me këngë të re së shpejtiMc Kresha ka paralajmëruar se shumë shpejt do të vij me projekt të ri muzikor.

Labeli “PINT” po sjellin diçka të re, këtë e ka bërë të ditur Mc Kresha pëmes dy fotografive të fundit që e ka publikuar në Instagram.

“PINT. Së shpejti. Ecipecispec. Xhifi veshun fresh”, ka shkruar reperi në Instgram.

Se a do të jetë ky bashkëpunim ndërmjet Mc Kreshës dhe Lyrical Son apo anëtarëve tjerë të PINT-ave, kjo mbetet të shihet. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here