McKresha, Lyrical Son publikojnë këngën e parë të albumit të riSiç edhe iu paralajmëruam sot paradite, është publikuar pas orës 19:00 bashkëpunimi i Mc Kreshës, Lyrical Son dhe Ledrit ‘Hip Hop’.

Kjo këngë nga albumi i ri i reperave të labelit PINT është një lloj ripërpunimi i krijimeve muzikore të grupit MAK, me rastin e 40 vjetorit të themelimit të bendit legjendar shqiptar.

Kjo këngë ishte zgjedhur nga McKresha, si e preferuara e reperit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here