Aktorja Tori Spelling ndihet se është e “lënë jashtë dore” nga burri i saj Dean McDermott.

Burimet thonë se çifti – të cilët rrisin dy fëmijë së bashku – janë në prag të prishjes së martesës së tyre “për shkak se ata nuk janë duke u përshtatur me njëri-tjetrin”.

Nëse ata nuk marrin ndonjë ndihmë serioze martesa e tyre shpejt do të dështoj”, tha një burim për revistën “America’s Star”. Dean qysh nga vitit i kaluar është dukur se nuk ‘lodhet’ shumë për Torin.

Në një intervistë të fundit të saj, Tori e kishte treguar këtë dhe kishte kërkuar ndihmë nga Jennie Garth me të cilën kishte luajtur në serialin e falshëm Beverly Hills në vitet e ‘90.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here