Reperi i njohur MC Kresha në rrjetin social “Instagram” ka publikuar një fotografi e cila ka vënë shumë pikëpyetje te fansat e tij.

Është kjo poza e tij me seksbombën Shqipe Dreshaj, e cila disa herë me radhë kishte pozuar nudo

Se a mund të ketë një lidhje të mundshme në mes reperit dhe kësaj femre seksi nuk dihet!4

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here