Ai beri per vete Rozana Radin si ne duet ashtu edhe ne dashuri.

Reperi 27 vjecare, nje nga me te njohurit ne Kosove dhe se fundi edhe ne Shqiperi, eshte shume i lire me mediat, ndonese kete gje se fundi ia ka ndaluar paksa lidhja me Rozanen e cila si duket e ka kufizuar ate per nga prononcimi ne media.

Kreshnik Fazliu (MC Kresha) ne nje interviste te shkurte dhene mediave ne Prishtine eshte rrefyer per disa gjera sic jane nderhyrjet kirurgjike, besimin ne Zot, a beson ne UFO, ne cfare zhanri eshte i dobet.

Kujt keni pasur deshire t’i ngjani kur keni qene i vogel?
– Se di…

Cfare do kishe ndryshuar ne jeten tende?
– Ndoshta disa gjera do i kasha bere me mire.

Cfare do kishe bere sikur te kishe ne dispozicion 24 ore jete?
– I kasha shijuar me njerezit me te dashur te mi.

A keni menduar ndonjehere per vetevrasje?
– Kurre ne jete.

A besoni ne Zot?
– Patjeter.

A keni genjyer neper intervista?
– Komsi-komsa.

Ne emer te dashurise a je ne gjendje te largosh 17 kilogram?
– Po jam ne gjendje t’i largoj (qesh).

Sa vjet i ke be?
– 27.

A beson ne UFO?
– Jo.

A keni bere ndonje nderhyrje kirurgjike?
– (Qesh) jo.

Ne cilin zhaner je i dobet?
– Ne opera.

A ndodh qe njerezit te te ngaterojne rruges?
– Po ndodh ndonjehere me ngaterojne me Fugen.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here